Yhteystiedot  ja aukioloajat

Valitse oma liikkeesi, niin voimme palvella sinua sivustolla paremmin.


Latojankatu 2
67700 Kokkola

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Kaj Johansson

Myyntipäällikkö - Försäljningschef,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400663230

+358207807304

kaj.johansson@sok.fi

Jouni Karjalainen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400932079

+358207807305

jouni.karjalainen2@sok.fi

Janne Saari

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400430566

+358207807302

janne.saari@sok.fi

Sami Sundberg

Automyyjä - Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400660051

+358207807303

sami.sundberg@sok.fi

Mats Granholm

Hyötyajoneuvomyyjä - Nyttofordonsförsäljare,
Uudet autot

+358505057639

+358207807344

mats.granholm@sok.fi

Vaihtoautot


Kaj Johansson

Myyntipäällikkö - Försäljningschef,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400663230

+358207807304

kaj.johansson@sok.fi

Jouni Karjalainen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400932079

+358207807305

jouni.karjalainen2@sok.fi

Janne Saari

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400430566

+358207807302

janne.saari@sok.fi

Sami Sundberg

Automyyjä - Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400660051

+358207807303

sami.sundberg@sok.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Tor-Erik Tuomisalo

Varaosapäällikkö - Reservdelschef,
Varaosat / Huolto

+358207807311

tor-erik.tuomisalo@sok.fi

Jouni Tiala

Huoltoneuvoja - Servicetekniker,
Korikorjaamo / Huolto

+358207807322

jouni.tiala@sok.fi

Ismo Peltola

Ajoneuvoasentaja - Fordonsmekaniker,
Huolto

Juha-Tapio Alanko

Ajoneuvoasentaja - Fordonsmekaniker,
Huolto

Veli-Matti Kippo

Ajoneuvoasentaja - Fordonsmekaniker,
Huolto

Juho Ellilä

Ajoneuvoasentaja - Fordonsmekaniker,
Huolto

Anders Prest

Huoltoneuvoja - Servicetekniker,
Huolto

+358207807321

anders.prest@sok.fi

Jeremy Wikman

Ajoneuvoasentaja - Fordonsmekaniker,
Huolto

Allan Viitanen

Ajoneuvoasentaja - Fordonsmekaniker,
Huolto

Tommi Viitasaari

jälkimarkkinointijohtaja,
Huolto

+358505137973

+358207804110

tommi.viitasaari@sok.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Jouni Tiala

Huoltoneuvoja - Servicetekniker,
Korikorjaamo / Huolto

+358207807322

jouni.tiala@sok.fi

Pasi Hankaniemi

Autopeltiseppä - Bilplåtslagare,
Korikorjaamo

Tommi Lahtinen

Autopeltiseppä - Bilplåtslagare,
Korikorjaamo

Varaosamyynti


Tor-Erik Tuomisalo

Varaosapäällikkö - Reservdelschef,
Varaosat / Huolto

+358207807311

tor-erik.tuomisalo@sok.fi

Jan Sarén

Varaosamyyjä - Reservdelsförsäljare,
Varaosat

+358207807312

jan.saren@sok.fi

Oscar Tuomisalo

Varaosamyyjä,
Varaosat

oscar.tuomisalo@sok.fi

Rasmus Kuorikoski

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358207807314

rasmus.kuorikoski@sok.fi

Hallinto


Johan Lillbroända

Toimitusjohtaja - VD,
Hallinto

+358504629869

+358207807301

johan.lillbroanda@sok.fi

Tiina Aspegren

myyntisihteeri,
Hallinto

+358207807328

tiina.aspegren@sok.fi


Permonkaarre 125
68600 Pietarsaari

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Joel Granvik

Automyyjä - Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400397121

+358207807333

joel.granvik@sok.fi

Kenneth Norrgård

Automyyjä - Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot / Tavara-autot

+358469231134

+358207807334

kenneth.norrgard@sok.fi

Kaj Johansson

Myyntipäällikkö - Försäljningschef,
Vaihtoautot / Uudet autot

kaj.johansson@sok.fi

Mats Granholm

Hyötyajoneuvomyyjä - Nyttofordonsförsäljare,
Uudet autot

+358505057639

+358207807344

mats.granholm@sok.fi

Vaihtoautot


Joel Granvik

Automyyjä - Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400397121

+358207807333

joel.granvik@sok.fi

Kenneth Norrgård

Automyyjä - Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot / Tavara-autot

+358469231134

+358207807334

kenneth.norrgard@sok.fi

Kaj Johansson

Myyntipäällikkö - Försäljningschef,
Vaihtoautot / Uudet autot

kaj.johansson@sok.fi

Yritysmyynti


Kenneth Norrgård

Automyyjä - Bilförsäljare,
Uudet autot / Vaihtoautot / Tavara-autot

+358469231134

+358207807334

kenneth.norrgard@sok.fi

Huolto ja korjaus


Kjell Forslund

Jälkimarkkinointipäällikkö - Eftermarknadschef,
Varaosat / Huolto

+358207807335

kjell.forslund@sok.fi

Kjell Herrmans

Huoltoneuvoja - Servicerådgivare,
Huolto

+358207807340

kjell.herrmans@sok.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


,

Varaosamyynti


Kjell Forslund

Jälkimarkkinointipäällikkö - Eftermarknadschef,
Varaosat / Huolto

+358207807335

kjell.forslund@sok.fi

Hallinto


Johan Lillbroända

Toimitusjohtaja - VD,
Hallinto

+358504629869

+358207807301

johan.lillbroanda@sok.fi


Ruutihaantie 7
84100 Ylivieska

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Jarmo Ollila

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400280015

+358207807341

jarmo.ollila@sok.fi

Juha Saari

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot / Tavara-autot

+358400589148

+358207807343

juha.saari@sok.fi

Antti Lämpsä

Autotalon päällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400987027

+358207807351

antti.lampsa@sok.fi

Mats Granholm

Hyötyajoneuvomyyjä,
Uudet autot

+358505057639

+358207807344

mats.granholm@sok.fi

Vaihtoautot


Jarmo Ollila

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400280015

+358207807341

jarmo.ollila@sok.fi

Juha Saari

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot / Tavara-autot

+358400589148

+358207807343

juha.saari@sok.fi

Antti Lämpsä

Autotalon päällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400987027

+358207807351

antti.lampsa@sok.fi

Yritysmyynti


Juha Saari

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot / Tavara-autot

+358400589148

+358207807343

juha.saari@sok.fi

Huolto ja korjaus


Kimmo Takalo

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Varaosat / Huolto / Vuokraamo

+358207807352

kimmo.takalo@sok.fi

Taneli Nuolioja

Huoltoneuvoja,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358207807346

taneli.nuolioja@sok.fi

Ari Ritvonen

Huoltoneuvoja / Varaosamyyjä,
Huolto / Varaosat

+358207807353

ari.ritvonen@sok.fi

Mikko Niemi

Ajoneuvoasentaja,
Huolto

Niko Myllylä

Ajoneuvoasentaja,
Huolto

Simo Kailajärvi

Ajoneuvoasentaja,
Huolto

Vesa Nivala

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358207807361

vesa.nivala@sok.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Taneli Nuolioja

Huoltoneuvoja,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358207807346

taneli.nuolioja@sok.fi

Veijo Kopsa

Autopeltiseppä,
Korikorjaamo

Varaosamyynti


Kimmo Takalo

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Varaosat / Huolto / Vuokraamo

+358207807352

kimmo.takalo@sok.fi

Ari Ritvonen

Huoltoneuvoja / Varaosamyyjä,
Huolto / Varaosat

+358207807353

ari.ritvonen@sok.fi

Hallinto


Johan Lillbroända

Toimitusjohtaja - VD,
Hallinto

+358504629869

+358207807301

johan.lillbroanda@sok.fi


Kenttätie 2
61800 Kauhajoki

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Mikko Tamsi

Myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503525237

+358207804162

mikko.tamsi@maakunnanauto.fi

Timo Tamsi

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358500865903

+35820 7804161

timo.tamsi@maakunnanauto.fi

Vaihtoautot


Mikko Tamsi

Myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503525237

+358207804162

mikko.tamsi@maakunnanauto.fi

Timo Tamsi

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358500865903

+35820 7804161

timo.tamsi@maakunnanauto.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Petri Huhtaviita

jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto

+358207804180

petri.huhtaviita@maakunnanauto.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


,

Varaosamyynti


Joonas Huhtaviita

varaosamyyjä,
Varaosat

+358207804181

joonas.huhtaviita@maakunnanauto.fi

Hallinto


,


Kuortaneentie
60100 Seinäjoki

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Vesa Hietikko

Automyyjä / Yritysmyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358500619619

+358207804122

vesa.hietikko@maakunnanauto.fi

Kai Ala-Heikkilä

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358505551908

+358207804126

kai.ala-heikkila@maakunnanauto.fi

Saku Saajokallio

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358503652520

+358207804151

saku.saajokallio@maakunnanauto.fi

Pertti Viitala

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358500867642

+358207804123

pertti.viitala@maakunnanauto.fi

Ritva Takala

Autosihteeri,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503043390

+358207804127

ritva.takala@maakunnanauto.fi

Mikko Finnilä

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400360115

+358207804124

mikko.finnila@maakunnanauto.fi

Jyri Koivisto

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400360117

+358207804163

jyri.koivisto@maakunnanauto.fi

Vaihtoautot


Vesa Hietikko

Automyyjä / Yritysmyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358500619619

+358207804122

vesa.hietikko@maakunnanauto.fi

Kai Ala-Heikkilä

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358505551908

+358207804126

kai.ala-heikkila@maakunnanauto.fi

Saku Saajokallio

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358503652520

+358207804151

saku.saajokallio@maakunnanauto.fi

Pertti Viitala

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358500867642

+358207804123

pertti.viitala@maakunnanauto.fi

Ritva Takala

Autosihteeri,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503043390

+358207804127

ritva.takala@maakunnanauto.fi

Mikko Finnilä

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400360115

+358207804124

mikko.finnila@maakunnanauto.fi

Jyri Koivisto

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400360117

+358207804163

jyri.koivisto@maakunnanauto.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Jukka Niemi

Huoltoneuvoja,
Vuokraamo / Huolto / Korikorjaamo

+358505172929

+358207804146

jukka.niemi@maakunnanauto.fi

Jarkko Viitala

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto

+358509136163

+358207804147

jarkko.viitala@maakunnanauto.fi

Esa Aho

Mekaanikko,
Huolto

Jukka Kivikangas

Mekaanikko,
Huolto

Pasi Mattila

Mekaanikko,
Huolto

Jonne Viitala

Mekaanikko,
Huolto

Juha Laurila

Mekaanikko,
Huolto

Tomi Sinisalo

Mekaanikko,
Huolto

Aleksi Vanhanen

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358504492765

+358207804144

aleksi.vanhanen@maakunnanauto.fi

Jyri Ojala

Mekaanikko,
Huolto

Teemu Männistö

Mekaanikko,
Huolto

Vili-Pekka Yli-Panula

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358207804132

vili-pekka.yli-panula@maakunnanauto.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Jukka Niemi

Huoltoneuvoja,
Vuokraamo / Huolto / Korikorjaamo

+358505172929

+358207804146

jukka.niemi@maakunnanauto.fi

Ale Kujala

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

Toni Ylä-Pöntinen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

Varaosamyynti


Mikko Turpeinen

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358504422773

+358207804133

mikko.turpeinen@maakunnanauto.fi

Kai Tuuri

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358504422774

+358207804134

kai.tuuri@maakunnanauto.fi

Jari Markkola

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358503315451

+358207804138

jari.markkola@maakunnanauto.fi

Veli-Matti Jylhä

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358400360116

+358207804137

veli-matti.jylha@maakunnanauto.fi

Hallinto


Anne Paavola

Toimistotyöntekijä,
Hallinto

+358207804118

anne.paavola@maakunnanauto.fi

Johan Lillbroända

Toimitusjohtaja,
Hallinto

+358504629869

+358207807301

johan.lillbroanda@sok.fi

Hanne Perkiömäki

toimistotyöntekijä,
Hallinto

+358207804116

hanne.perkiomaki@maakunnanauto.fi